Vyhledávání


Kontakt

Chaty a Chalupy Svojanov
Svojanov - Borušov
57101

+420 775077032

E-mail: jb.ubytovani@tiscali.cz

Chaty - areál Svojan  -  Chaty k celoročnímu pronájmu pro dovolenou v přírodě

Využijte naše moderně vybavené a prostorné chaty ke své dovolené. Chaty Svojanov Vás zvou k příjemnému pobytu v létě i v zimě. Chaty máme 4 a 6 lůžkové vč. všeho potřebného vybavení. Chaty disponují terasou, příjemným posezením, výhledem na areál a od chaty máte pár desítek metrů k baru a stánku s občerstvením. Naše chaty k pronájmu vám poslouží k prázdninovým pobytům, k rodiným dovoleným, k pobytu rodin s dětmi a to vč. krátkých "víkendových" pobytů.

V chatách je moderní elektroinstalace, základní spotřebiče, příjemné osvětlení, sprchový kout a příjemné povlečení. Podívejte se na ceník za pobyt v našich velkých chatách a rozhodněte se co nejdříve k rezervaci vybrané chaty.

 

   Chaty Svojanov - ceník

 

Typ Chaty

Sezóna

(červenec/srpen)

Mimo sezónu

Silvestrovský pobyt

 

 

 

Střední chata – 6 lůžek

 

14.100 Kč

11.850 Kč

14.800 Kč

Malá chata – 4 lůžka

 

9.400 Kč

7.900 Kč

10.900 Kč

Ceník za pronájem chaty v rekreačním areálu Svojanov patří mezi velmi výhodné cenové balíčky za ubytování a dovolenou v rekreačním areálu, která moderní, udržované, čisté vč. kompletního servisu, zázemí a soukromí pro aktivní dovolenou v přírodě na území ČR.

Nabízíme i různé slevy pro seniory, osoby se zdravotním postižením, školní pobyty. Kontaktujte nás a vyžádejte si konkrétní cenovou nabídku za pronájem chaty.