Vyhledávání


Kontakt

Chaty a Chalupy Svojanov
Svojanov - Borušov
57101

+420 775077032

E-mail: jb.ubytovani@tiscali.cz

 

Chalupy - areál Svojan  -  Chalupy k celoročnímu pronájmu pro dovolenou v přírodě

Využijte naše moderně vybavené a prostorné chalupy ke své dovolené. Chalupy Svojanov Vás zvou k příjemnému pobytu v létě i v zimě. Chalupy jsou 8 lůžkové vč. všeho potřebného vybavení. U velké 8 lůžkové chalupy je možnost navýšení kapacity až na 10 lůžek. Chalupy disponují terasou s příjemným posezením, výhledem na areál a od chalupy to máte jen pár desítek metrů k baru a stánku s občerstvením. Naše chalupy k pronájmu vám poslouží k prázdninovým pobytům, k rodiným dovoleným, k pobytu rodin s dětmi a to i vč. krátkých "víkendových" pobytů.

Chalupy disponují moderní elektroinstalací, základními spotřebiči, příjemným osvětlením, sprchovým koutem a kvalitním povlečením. Podívejte se na ceník za pobyt v našich velkých chalupách a rozhodněte se co nejdříve k rezervaci naší chalupy.

 

   Chalupy Svojanov - ceník

 

Typ Chalupy

Sezóna

(červenec/srpen)

Mimo sezónu

Silvestrovský pobyt

 

 

 

Chalupa – 8 lůžek

 

18.800 Kč

15.800 Kč

21.800 Kč

Ceník za pronájem chalupy v rekreačním areálu Svojanov patří mezi velmi výhodné cenové balíčky za ubytování a dovolenou v rekreačním areálu, která nabízí chalupy moderní, udržované, čisté, vč. kompletního servisu, zázemí a soukromí pro aktivní dovolenou v přírodě na území ČR.

Nabízíme i různé slevy pro seniory, osoby se zdravotním postižením, školní pobyty. Kontaktujte nás a vyžádejte si konkrétní cenovou nabídku za pronájem chalupy.